Jena Mbreter 2 Mp3 Song Download By Noizy 2023

Jena Mbreter 2 Mp3 Song Download By . Song Jena Mbreter 2 Mp3 are written By . Its music video is released by . Jena Mbreter 2 By Mp3 Download From Ostpk.com with best quality.


Jena Mbreter 2 (Noizy) Mp3 Song Download

Jena Mbreter 2 Lyrics Noizy - Wo Lyrics
  • Save
Singer
Music Composer
Lyricist
Genre
Category
Release Year


download button
  • Save

Video Of Jena Mbreter 2 By Noizy

YouTube video

Jena Mbreter 2 Song Lyrics

[Teksti i "Jena Mbreter 2"]

[Intro]
Ëhë, Noizy
Na jena mbretër, OTR
Ye-yeah, yeah
Gunshot, ah
I drop it like it's hot
I drop it like it's hot

[Chorus]
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
[Verse 1]
Dale-dale, Noizy këtu mo lale
Flow so sick krejt ta djegi instrumentalin, yeah
Ti kalle-kalle, zemër kalle-kalle
Luj bytht poshtë-nalt, ti nuk je normale
Jo mos ta nin për opinion, fuck 'em all kush s'na don
Nëse njoni ka problem çunat janë në posizion
Vroom-vroom Mercedesat, yeah, jashtë si pantera
Sytë krejt nga ne shoki, kur hymë te dera, yeah
Qe ky stili që djeg si fitili
Unë e shpika kët' sen dhe prandaj jam ma i miri, yeah
Prapë jam i ftum si terrori i natës
Prapë si pidhsome, yeah, prapë n'krye t'radhës
S'ka kuptim, na e djegim si benzinë
Noizy origjinal, këta tjerët janë imitim
Çoni krejt durt nalt, krejt nalt për OTR-ët
Le ta di krejt bota që si ne s'ka hala

[Chorus]
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
[Verse 2]
360 n'orë shkon Ferrari
Dhe me pluma me gjujt ju pidha mu sun um kapni, yeah
Jashtëtokësori nga një tjetër galaktik
Kom ardh me lujt koqe me e bo praktik
Noizy tepër i veçant, yeah, po du me hap një bank
Me qëllimin një miliard, a po t'vjen inati oh?
Ah-ah-ah, ça ndodhi me ata?
Unë ja mora krejt tortën nuk lashë gjo për ata
Hi-hi-hi Noizy krejt i ka..
Sa herë që dolli dielli, unë për to e bona shi
Uh m'raft pika që sëm kapi njëherë frika
Unë po boj miliona e këta po bojnë diss-a
E kam ni pidh krem karamel, e bukur si harabel
Nuk e shef qiellin se yllin e ka paralel
Silli krejt yjet e botës, ajo e para del
Kush na del kundra ja boj horror sikur Annabelle

[Chorus]
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
[Verse 3]
Kadale-kadale, hyni krejt në valle
Na jena mbretër pse kujton se s'mujm hala ne
Oh kalle-kalle, kërrkush sun na nal, eh
Luje luje belin zemër s'ka pse t'vin marre
Nëse sheh inatxhi, boja-boja me dorë
Çoji gishtat si kurorë, tre gishtat is kurorë
Titulli "Rrepisti ma i mirë n'Shqiptari"
Shumica më dojnë, pakica m'ka zili
Yeah, prapë ky stili që po ngjan si rikthimi
Na hala jena mbretër, ta kam thonë unë prej fillimi (Ye-yeah)
I them [?]
Bytht qaq t'fryme sikur ja ka lon te grenjëzat
Prapë me kapuça, prapë djeget skena
Prapë po luftojmë me nejt si ri legjenda
Ajo dhe shoqja e saj dojnë me pi, yeah
Dhe pastaj hyjmë aty nalt ku lexon VIP, ye-yeah

[Chorus]
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top

[Outro]
Na jena mbretër
Na jena mbretër
Na jena mbretër
Na jena mbretër
I-I-I drop it like it's hot
Drop it like it's hot
Uh yeah yeah, drop it like it's hot
Na jena mbretër
Na jena mbretër
Na jena mbretër
Na jena mbretër

Leave a Reply